Micropower Group AB

Idavägen 1
352 46 Växjö
Sverige

+46(0) 470 72 74 00
sales@micropower.se
support@micropower.se

LinkedIn

Micropower Support Center

Service & Support

orange line

Kontakta en av våra servicetekniker.


Service- och supportavdelningen, samt verkstad, kommer flytta sin verksamhet mellan vecka 23 och 31. Läs mer om flytten här

Vi prioriterar alltid att hantera serviceförfrågningar så snabbt som möjligt, men mellan vecka 23 och 31 kan svarstiderna vara något längre

Detta beror på att Micropowers service- och supportavdelning samt verkstad flyttas till den nya batteri- och laddarfabriken.


Klicka på knappen nedan för att fylla i ett serviceformulär. 

Kostnadsinformation
Fredrik Wiberg

Service Logistics Manager

fredrik.wiberg@micropower.se

Esmail Karajibani

Service Technician

esmail.karajibani@micropower.se
+46 470 575 612

Johan Assow

Operations Manager

johan.assow@micropower.se
+46 8 514 938 88

Janne Wilenius
Janne Wilenius

Service Technician

janne.wilenius@micropower.fi
+358 40 731 8417

Johan Castrén
Johan Castrén

Service Technician

johan.castren@micropower.fi
+358 50 360 1199

Wayne Qin

Service & Support Kina

wayne.qin@mpshanghai.com
+86 (0)13818095212