Micropower Group AB

Idavägen 1

352 46 Växjö
Sverige

+46(0) 470 72 74 00

sales@micropower.se

support@micropower.se


Micropower Support Center

Kontakt

orange line
Kontakta en av våra säljare eller service och support.

Dokumentation är tillgänglig på Micropower Support Center
Fausto Gutierrez

Sales Manager

fausto.gutierrez@micropower.se

46 (0)470 727 429

Tomas Sturesson

Global Product Manager - Software and Solutions

tomas.sturesson@micropower.se

46 (0)470 727 453

Mikael Persson

Sales Manager

mikael.persson@micropower.se

46 (0)470 727 404

Karl Sannesson

Sales Manager

karl.sannesson@micropower.se

46 (0)470 727 428

Johan Holmer

Sales Manager

johan.holmer@micropower.se

46 (0)470 727 486

Andre Hägglund

Business Development Manager

andre.hagglund@primepower.se

46 (0)470 727 499

Robin Andersson

Business Development Manager

robin.andersson@micropower.se

46 (0)703 644 007

Annika Undin

HR Manager

annika.undin@micropower.se

Erik Kauppi

Sales Manager

erik.kauppi@smpower.se

John Eriksson

Director Sales & Marketing

john.eriksson@micropower.se

46 (0)470 727 414

Göran Johansson

MD HF SM Power Innovations AB

goran.johansson@smpower.se

46 (0)8 44 66 311

Nikolce Petkovski

Sales Manager Toyota Material Handling

nikolce.petkovski@micropower.se

46 (0)470 727 406

Magnus Håkansson

Director Sales - Business Development

magnus.hakansson@micropower.se

46 (0)470 727 496

Håkan Sevén

Sales Administrator

hakan.seven@micropower.se

46 (0)470 727 497

Kasper Kerje

Sales Administrator

kasper.kerje@micropower.se

46 (0)470 575 610