Micropower Group AB

Idavägen 1

352 46 Växjö
Sverige

+46(0) 470 72 74 00

sales@micropower.se

support@micropower.se


Micropower Support Center

Gå till

Kontakt

orange line
Kontakta en av våra säljare eller service och support.

Dokumentation är tillgänglig på Micropower Support Center
Fausto Gutierrez

Sales Manager

fausto.gutierrez@micropower.se

46 (0)470 727 429

Mikael Persson

Sales Manager

mikael.persson@micropower.se

46 (0)470 727 404

Karl Sannesson

Sales Manager

karl.sannesson@micropower.se

46 (0)470 727 428

Johan Holmer

Sales Manager

johan.holmer@micropower.se

46 (0)470 727 486

John Eriksson

Director Sales & Marketing

john.eriksson@micropower.se

46 (0)470 727 414